ادوات کشاورزی نوروزی که شب ها نورانی می شود

کشاورزان مدرن طیف وسیعی از گزینه های ادوات کشاورزی نوروزی را برای فعالیت های مختلفی که به صورت سالانه انجام می دهند، دارند. از کمباین های با تکنولوژی بالا گرفته تا تراکتورهای ساده، انواع مختلف تجهیزات مزرعه ای موجود می توانند نیازهای خانه دارهای کوچک مقیاس و عملیات کشاورزی در اندازه صنعتی را به طور یکسان برآورده کنند.

با این حال، پیگیری همه گزینه ها می تواند دشوار باشد. به خصوص کشاورزان جدید ممکن است تعجب کنند که انواع مختلف ماشین آلات کشاورزی برای چیست. مخصوصاً برای مزارع کوچک و متوسط، تعیین انواع مختلف ماشین آلات کشاورزی که ممکن است برای کارآمدتر کردن عملیات خود به آن نیاز داشته باشید، می تواند خسته کننده باشد.

در حالی که همه تجهیزات موجود ممکن است گیج کننده به نظر برسند، دانستن گزینه های اولیه تجهیزات مزرعه می تواند کمک بزرگی باشد. اگر به دنبال خرید تجهیزات مزرعه نو یا دست دوم هستید، به این راهنما نگاهی بیندازید.

ما به انواع مختلف ماشین‌های کشاورزی و کاربرد آنها و همچنین برخی از گزینه‌ها برای عملیات کشاورزی کوچک، متوسط و بزرگ خواهیم پرداخت.

وسایل نقلیه تمام زمینی که به نام‌های ATV یا چهار چرخ نیز شناخته می‌شوند، به طور فزاینده‌ای در مزارع در هر اندازه رایج می‌شوند، مانند وسایل نقلیه کاربردی یا UTV.

ادوات

این وسایل نقلیه کوچکتر می توانند در زمین های ناهموار به طور موثرتر از اکثر وسایل نقلیه جاده ای و سریعتر از یک تراکتور معمولی حرکت کنند. علاوه بر این، انواع مختلفی از اتصالات برای این وسایل نقلیه کار می کنند، از جمله تریلرهای کوچک، پخش کننده ها و چمن زنی.

ملحقات تراکتور
اتصالات تراکتور به تراکتورها متصل می شوند یا از پشت آنها کشیده می شوند تا سطح جدیدی از عملکرد را اضافه کنند. کاربرد آنها به طور گسترده ای از مدیریت خاک تا کاشت را شامل می شود. انواع مختلف اتصالات ماشین آلات کشاورزی در زیر به تفصیل آمده است.

اتصالات تراکتور به تراکتورها متصل می شوند یا از پشت آنها کشیده می شوند تا سطح جدیدی از عملکرد را اضافه کنند. کاربرد آنها به طور گسترده ای از مدیریت خاک تا کاشت را شامل می شود.
گاوآهن یک اتصال بزرگ تراکتور است که به پشت تراکتور کشیده می شود و از تیغه های بلند برای بریدن شیارها در خاک استفاده می کند.

این فرآیند نه تنها خاک را سست و تبدیل می کند، بلکه به از بین بردن پوشش گیاهی سطحی که در نظر گرفته نشده است نیز کمک می کند. در حالی که خاک باید چندین مرحله بعدی را طی کند تا برای کاشت آماده شود، شخم زدن اولین قدم ضروری است.