از سیب قرمز دماوند می توان در صنعت رنگ سازی استفاده کرد

سیب قرمز دماوند سرشار از پلی فنول ها هستند که مواد شیمیایی گیاهی مملو از آنتی اکسیدان ها هستند.

Childress می گوید این پلی فنول ها می توانند به محافظت از بدن در برابر آسیب سلولی ناشی از رادیکال های آزاد کمک کنند.

Childress می گوید، مهم است که توجه داشته باشید که اکثر محتوای آنتی اکسیدانی از پوست سیب ها می آید، بنابراین باید از بریدن پوست خودداری کنید.

چایلدرس می گوید: خوردن سیب ممکن است به تراکم مواد معدنی استخوان بیشتر کمک کند.

این می تواند از پوکی استخوان جلوگیری کند، یعنی زمانی که خرابی ساختار استخوان وجود دارد که ممکن است منجر به افزایش خطر شکستگی استخوان شود.

رایس می‌گوید: این به این دلیل است که ویتامین‌ها و مواد معدنی مانند ویتامین C و پتاسیم موجود در سیب می‌توانند میزان کلسیمی را که در اثر دفع از دست می‌دهید کاهش دهند و در نتیجه سلامت استخوان‌ها را ارتقا دهند.

سیب

یک بررسی در سال 2012 نشان داد که بین مصرف میوه بیشتر و تراکم استخوان و استحکام استخوانی بیشتر ارتباط وجود دارد و سیب به طور خاص یکی از میوه های مورد مطالعه است.

سیب لزوما منبع غنی از پتاسیم نیست اما اگر آنها را همراه با یک رژیم غذایی سالم و متنوع مصرف کنید پتاسیم موجود در سیب ممکن است به فشار خون سالم کمک کند زیرا دیواره‌های رگ‌های خونی را شل می‌کند و در نتیجه تنش را کاهش می‌دهد.

اعتقاد بر این است که مزایای استخوانی مصرف میوه به آنتی اکسیدان ها و سایر ترکیبات زیست فعال موجود در میوه مربوط می شود.
خوردن منظم سیب، همراه با سایر غذاهای کامل سالم می تواند به سلامت کلی بهتر و کاهش خطر ابتلا به برخی بیماری های مزمن کمک کند.

همیشه سعی کنید غذاهای متنوع و رنگارنگ بخورید تا از فواید مختلفی بهره مند شوید رایس هنگام مصرف سیب می‌گوید که آنها را کامل بخورید.

برخلاف آب یا سس سیب زیرا خوردن سیب به شکل طبیعی، مواد مغذی بیشتری را حفظ می‌کند، بنابراین می‌توانید بیشترین بهره را از میان وعده خود ببرید.