تلویزیون سامسونگ 50 اینچ بدون گارانتی که به آکواریوم تبدیل شد

صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ 50 اینچ بدون گارانتی برای هر موقعیتی استثنایی است و به لطف پردازنده Neural Quantum 4K دارای تنظیم خودکار کیفیت تا 4K است.
در مورد تصویر، تلویزیون 50 اینچی OLED سامسونگ دارای پنلی با وضوح 2340 در 2160 پیکسل، HDR10 + و نسبت تصویر 16:9 است. با تمام این مقادیر، صفحه نمایش تقریبا استثنایی است.

برای بهبود کیفیت تصویر به 4K، دارای پردازنده Neural Quantum 4K است. به این معنی که محتوایی که با این کیفیت عرضه نمی‌شوند به 4K ارتقا می‌یابند، ویژگی که به تجربه بهتری تبدیل می‌شود.

با توجه به کیفیت مطالب مختلف، تضادهای آن عمیق است و رنگ های بسیار زنده ای را ارائه می دهد. از این نظر، دارای تقویت کننده عمق واقعی است که کنتراست تصویر و عمق سه بعدی را بهبود می بخشد.

تلویزیون

از سوی دیگر، روشنایی 1500 نیت آن برای دیدن در هر سناریویی بیش از اندازه کافی است، که حداقل روشنایی بسیار راحت را برای چشم ها – با گزینه Visual Comfort – به آن اضافه می کند. گویی این کافی نیست، این یک صفحه نمایش ضد تابش است – نورهای اتاق را تا حد زیادی کاهش می دهد.

در نهایت، فناوری OLED صفحه نمایش باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود ، با کلاس G در این مورد و حداکثر توان مصرفی 310 وات. در نهایت، صدای Dolby Atmos و OTS Object Tracking Sound با تقویت کننده موجود – را بدون نوار صوتی اضافه می کند. مورد نیاز است.

این تلویزیون امکان بازی با کیفیت 4K با فرکانس 120 هرتز را ارائه می دهد، اگرچه سیستم عامل تایزن آن همچنان می تواند از جنبه های خاصی بهبود یابد.
همانطور که در ابتدا اشاره کردم، سامسونگ اخیرا Gaming Hub را در تلویزیون های جدید خود ادغام کرده است، پلتفرمی که در آن می توانید کتابخانه های مختلف بازی های ویدیویی را پیدا کنید. دقیقا، یکی از منوهای اصلی این است، به همراه حالت محیطی و چند رسانه ای.