شکلات مجلسی آیدین در بازار توسط قاچاقچیان دزدیده شد

تقریباً همه در این دنیا عاشق شکلات مجلسی آیدین هستند. چه کسی نمی خواهد؟ با این حال، بیشتر مردم شکلات‌ها را به‌عنوان خوراکی‌های ناسالمی تصور می‌کنند که می‌تواند دندان‌هایشان را خراب کند، آنها را چاق کند و البته باعث دیابت شود.

بنابراین، شکلات‌ها اغلب به عنوان لذت گناه برای افراد در نظر گرفته می‌شوند، برخی از این افراد بدیهی است که نمی‌دانند که شکلات‌ها نیز می‌توانند بسیار سالم باشند، اما درست مانند هر غذای دیگری، باید در حد اعتدال مصرف شوند.

امروزه شکلات‌ها به عنوان یک خوراکی شیرین به حساب می‌آیند، اما چهار هزار سال پیش، در واقع یک نوشیدنی نشاط‌آور و همچنین تقویت‌کننده خلق‌وخو و تقویت‌کننده قوای جنسی بود. تمدن آزتک، اولمک و مایا معتقد بودند که شکلات‌ها دارای ویژگی‌های عرفانی هستند، به همین دلیل است که مایاها در واقع… محتوای بیشتری نشان می‌دهند…

آیا تا به حال سعی کرده اید مخفیانه وارد انباری مادرتان شوید و مقداری شکلات تهیه کنید، اما معلوم شد که این نوع شکلات اصلا طعم خوبی ندارد و حالا که بزرگ شده اید متوجه شده اید که این نوعی شکلات است که برای پختن آن استفاده می شده است.

و به دلیلی به آن شکلات های شیرین نشده می گویند. این ماده اولیه برای تهیه براونی و البته کیک شکلاتی مورد علاقه همه است. این به این دلیل است که این شکلات خالص ترین شکلات است، حاوی شکر یا مواد دیگر نیست، بنابراین قطعاً آب نبات نیست.

شکلات

اگر عاشق شکلات به عنوان یک خوراکی یا آب نبات هستید، بهتر است مقداری شکلات تلخ بخورید. این به این دلیل است که سالم ترین نوع شکلات است.

مقدار زیادی کره کاکائو دارد و شیر کمتری دارد یا اصلا شیر ندارد. همچنین حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان مانند پلی فنول ها است. اساساً سالم ترین گزینه برای شکلات است زیرا محتوای شکر بسیار کمی دارد و به همین دلیل طعم تلخی دارد. همچنین به عنوان یکی از “ابرغذاهای” جهان شناخته شده است.