فرش ابریشم نایین دارای سیستم تهویه است

ما به طور فزاینده ای بر این باوریم که جهان به ارتباطات واقعی و معنادار تری بین مسافران کنجکاوی که مشتاق کاوش در جهان به شیوه ای مسئولانه تر هستند نیاز دارد.

به همین دلیل است که ما به طور فشرده مجموعه ای از سفرهای گروه کوچک ممتاز را به عنوان دعوتی برای ملاقات و ارتباط با افراد جدید و همفکر برای تجربه های یک بار در زندگی در دسته: سفرهای کوچک فرش شناسی و شناخت فرش ابریشم نایین تنظیم کرده ایم.

سفرهای ما هم برای مسافران انفرادی و هم برای دوستانی که می خواهند جهان را با هم کشف کنند.از آنجایی که شما اینجا هستید، مایلیم چشم انداز خود را برای آینده سفر به اشتراک بگذاریم و جهتی که سفر فرهنگی در حال حرکت است.


فرهنگ سفر در سال 2011 با یک ماموریت ساده و در عین حال پرشور راه اندازی شد: الهام بخشیدن به مردم برای فراتر از مرزهای خود و تجربه آنچه که یک مکان، مردم و فرهنگ آن را خاص و معنادار می کند این هنوز در DNA ما امروزی است.

ما مفتخریم که برای بیش از یک دهه، میلیون‌ها نفر مانند شما به توصیه‌های برنده جوایز ما توسط افرادی که عمیقاً درک می‌کنند که چه مکان‌ها و جوامع خاصی بسیار خاص است، اعتماد کرده‌اند.

در نهایت، هیچ‌کس نمی‌خواهد سواری شود، بنابراین کمی چانه‌زنی لازم است. اما وقتی پای فرش ایرانی به میان می‌آید، همان چیزی را می‌گیرید که برای آن هزینه می‌کنید. و در حالی که نمی خواهید بیش از حد پرداخت کنید، چیزی خیلی ارزان در نهایت کیفیت خود را نشان می دهد. به عنوان یک قانون سرانگشتی، به یاد داشته باشید که در حال سرمایه گذاری در یک اثر هنری هستید.

فرش‌های ایرانی برای ساختن فرش‌های ایرانی به سختی کار زیادی می‌کنند، بافندگانی که بسته به اندازه، برای چندین ماه تا چندین سال روی یک ماشین بافندگی برای هزاران گره قوز کرده‌اند. در پایان، تا زمانی که فکر می کنید بهای منصفانه ای را پرداخت می کنید، آن را معامله خوبی در نظر بگیرید.