لاله فیروزه کوبی موجب نور ماورایی در منزلتان می شود

در اتاق ناهار خوری این آپارتمان Upper East Side، می توانید یک طرح نورپردازی دیدنی برنج و کریستال را مشاهده کنید. گروه طراحی خانه را با استفاده از پالت رنگی ملایم و طیف گسترده ای از الگوهای متضاد تزئین کرد، در این میان طراحان آمریکایی برای زیبا تر شدن فضای از لاله فیروزه کوبی استفاده می کنند.

اتاق نشیمن با رنگ خنثی توسط لورا همت طراحی شده است. این مجموعه یک لوستر مسحورکننده و معماری را برجسته می کند که ساختاری شاخه مانند و قطرات شیشه ای دارد و شخصیتی اثیری را به این بخش تداعی می کند.

در این اتاق ناهارخوری شگفت‌انگیز که توسط ، لوستر رم توسط برند معتبر نورپردازی طراحی شده است، حسی بی‌نظیر از ظرافت و معاصر را به شما می‌دهد. این قطعه با سایه های شیشه ای اوپال کره ای بیشتر شده است.

از طراحی داخلی برجسته یک خانه در ارتفاعات اقیانوس آرام در سانفرانسیسکو توسط لذت ببرید. در اتاق ناهار خوری مجلل، می توانید یک لوستر خاص را پیدا کنید که دارای طرح هایی از پروانه ها و گل های باشکوه برای ظاهری الهام گرفته از گل است. علاوه بر این، طراحی نور با کریستال های سواروسکی منصوب شده است.

مرجع طراحی مستقر در لندن، Cameron Design House مسئول طراحی این مجموعه طراحی داخلی برجسته بود. دارای لوستر عظیم هلمی استودیو است که فرم‌های شیشه‌ای با دست را برجسته می‌کند و داخل آن دارای توری‌هایی با روکش طلای 24 عیار است که طبیعتی باشکوه به این فضا می‌دهد. این لوسترهای بیانیه مطمئناً باعث می شود همه سر خود را برگردانند.

مالک و طراح اصلیین اتاق نشیمن سالن خنثی زیبا را طراحی کرد که یکی از برجسته‌ترین لوسترهای رنگی نقره‌ای را با الهام از ساختمان امپایر استیت برجسته می‌کند.

یک لوستر بزرگ واقعاً می تواند معجزه کند اگر اتاق های ناهارخوری یا نشیمن سخاوتمندانه داشته باشید و همچنین سقف های طاق دار داشته باشید. به عنوان مثال این لوستر تمام سفید توسط استودیو جاب برای مووی طراحی شده است و قطعا طراحی مدرنی را به این فضا ارائه می دهد.