لنت ترمز تیبا کره ای که سیستم ضبط ویدئو دارد

انتخاب ترکیب مناسب دنیایی از تفاوت در عملکرد لنت ترمز تیبا کره ای خودروی شما در هنگام ترمزگیری ایجاد می کند. اکنون که با هر ترکیب و نحوه عملکرد آن آشنا هستید، می توانید آن تصمیم را بسیار سریعتر بگیرید.

از آنجایی که ترکیب کلی بین برندها متفاوت است، همیشه ایده خوبی است که بررسی کنید هر برند چه ادعایی می کند و مهمتر از آن، نظرات و مشتریان دیگر چه می گویند قبل از اینکه به یک مورد توجه کنید.

با نگاهی به انواع مختلف لنت ترمز پیشنهادی، محدود کردن انتخاب شما نسبتاً ساده است.

در زیر به سه نوع لنت ترمز اشاره شده است که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.

لنت های ترمز ارگانیک کم هزینه ترین هستند. آنها می توانند باعث شوند که ترمزها کمی اسفنجی شوند، بنابراین اگر یک ماشین سریع دارید، اینها اولین انتخاب شما نخواهند بود.

با این حال، اگر در اصلاح خودرو خود تازه کار هستید و می‌خواهید لنت‌های استوک خود را با چیزی ارزان جایگزین کنید و در رانندگی با روحیه زیاده‌روی نکنید، لنت‌های ترمز ارگانیک انتخاب خوبی خواهند بود.

لنت

NAO ها دوام نمی آورند و اگر به دنبال چیزی هستید که در دماهای مختلف به همان اندازه خوب کار کند، باید جای دیگری را جستجو کنید.

لنت های ترمز نیمه فلزی با محدوده دمای عملیاتی گسترده تر، برای هر خودرو و آب و هوای ممکن مناسب هستند.

عملکرد بسیار بهتر از لنت های ارگانیک است و احساس ترمز نیز اعتماد به نفس بیشتری دارد.

لنت‌های ترمز فلزی بیشتر از NAO دوام می‌آورند، اما این لنت‌ها همچنین روتورها را فرسوده می‌کنند، عمدتاً به دلیل ترکیب فلزی.

رانندگی روزانه یک مورد استفاده قوی برای لنت ترمزهای فلزی است، و همچنین رویدادهای ورزش موتوری.

لنت های فلزی ممکن است به دلیل احساس جامد و قابل اعتماد بودن بدون در نظر گرفتن دما، انتخاب مشترکی داشته باشند.

اما اگر می خواهید دور ماشین خود را پشت سر بگذارید و همچنان انتظار عملکرد عالی را در هر بار ترمز دارید، سرامیک بهترین راه است!