مردی با فوم سقفی همدان همسرش را به قتل رساند

یکی از بزرگترین مناطق از دست دادن گرما (یا افزایش، در تابستان) از سقف تا اتاق زیر شیروانی است.

افزودن فوم سقفی همدان به سقف یک راه عالی برای جلوگیری از اتلاف گرما است. قوانین ساختمانی مدرن نیاز به عایق بندی در سقف ها دارند، اما معمولاً با استفاده از فوم اسپری فضا برای بهبود وجود دارد.

سقف ها پر از سوراخ برای وسایل روشنایی، دریچه ها و سایر موارد است. هر یک از این سوراخ ها مسیری برای خروج گرما هستند. فوم اسپری بهترین انتخاب برای آب بندی این سوراخ ها است. در حالی که انواع دیگر عایق‌ها می‌توانند به لبه وسایل یا دریچه‌ها برسند، اما واقعاً به سوراخ‌های واقعی توجه نمی‌کنند. فوم اسپری سوراخ ها را با متورم شدن و پر کردن آنها برطرف می کند.

سقف ها معمولاً آسان تر برای عایق کاری کف هستند زیرا می توانید بایستید و در اتاق زیر شیروانی راه بروید. وقتی آنجا هستید، مطمئن شوید که فقط روی تیرچه های سقفی قدم بگذارید. شما نمی توانید روی سقف گچی راه بروید و اگر تلاش کنید اتفاقات بدی رخ می دهد.

فوم

هنگامی که به اتاق زیر شیروانی می رسید، نصب فوم اسپری برای سقف مانند کف شروع می شود – با خارج کردن وسایل از مسیر و پوشاندن چیزهایی که نمی توانید حرکت کنید. باید مقدار کمتری برای پوشش با یک برنامه سقفی وجود داشته باشد زیرا شما در حال پاشیدن به پایین هستید، نه بالا.

پس از پوشاندن همه چیز، شروع به سمپاشی کنید. پوشش را یکدست نگه دارید و تمام قسمت های سقف را به خصوص در اطراف چراغ ها و دریچه ها نگه دارید. فوم تمام فضاهای خالی و ترک ها را پر می کند و سقف شما را در برابر پیش نویس ها می بندد.

عایق کاری دیوارها با اسپری فوم
برای ساخت و ساز جدید، دیوارها به راحتی با فوم اسپری عایق می شوند. پس از اجرای سیم و لوله کشی وارد می شود، اما قبل از اینکه دیوار خشک (یا سایر مواد دیوار داخلی) در جای خود قرار گیرد.

فوم را در حفره‌های بین گل می‌پاشید و اجازه می‌دهید تا شکاف‌ها را پر کند. این بسیار ساده تر از استفاده از انواع دیگر عایق است زیرا هیچ عایق اندازه گیری، برش یا اتصال وجود ندارد.