پودر لباسشویی صدف موجب نابینا شدن جنین در شکم مادر شد

اگر بخواهیم یک مادهشوینده برای شست و شوی لباس مهرفی کنیم که به طبیعت آسیب نرساند باید نام پودر لباسشویی صدف را بکوییم.

در صورت تماس مکرر می توانید از دستکش استفاده کنید، زیرا کمی سوزاننده است، اما من گاهی اوقات لباس های لک شده را در خانه با آب سودا می شوم و هیچ آسیبی ندیده ام. این ماده کثیفی های مبتنی بر روغن را پاک می کند.

از تماس چشمی باید اجتناب شود.
کربنات – NaHCO3 نیز یک ماده معدنی است که در طبیعت یافت می شود. با اثر ساینده ملایم خود، پاک کننده، سفید کننده و خوشبو کننده است. از تماس چشمی باید اجتناب شود.
[بوراکس – یک ماده معدنی طبیعی متشکل از بور، سدیم، اکسیژن. دارای اثرات ضد عفونی کننده، ضد قارچی، آنتی بیوتیکی، خوشبو کننده و ضد عفونی کننده است. نباید آن را استنشاق کرد.

بلعید یا با چشم تماس پیدا کرد.]صابون روغن زیتون خالص را رنده کرده و در ظرفی با محتویات در ابعاد مشخص مخلوط کنید.

می توانید پودر لباسشویی خود را در یک ظرف شیشه ای نگهداری کنید.

نحوه استفاده: می توانید 1 تا 2 قاشق را داخل محفظه لباسشویی قرار دهید و همانطور که از مواد شوینده معمولی استفاده می کنید بشویید. من از این پودری که خیلی وقته استفاده می کنم راضی هستم.

همچنین می‌توانید 1/2 فنجان سرکه سیب را در محفظه نرم‌کننده قرار دهید تا لباس‌هایتان نرم شود. نگران نباشید، بو با خشک شدن لباس از بین می رود.

من مقالاتی را خوانده ام مبنی بر اینکه صابون روغن زیتون به مرور زمان لوله های آب را مسدود می کند.

اخیراً در خانه خود دچار انسداد لوله شده ایم. لوله کش خاطرنشان کرد که این اتفاق می تواند در اکثر خانه ها هر از گاهی رخ دهد.

ما نتوانستیم تشخیص دهیم که آیا علت صابون روغن زیتون بوده است یا خیر. با این حال، کسانی که در سراسر جهان از این دستور العمل استفاده می کنند اظهار می کنند که با انجام مراحل تصفیه زیر راه حلی وجود دارد.