پودر لباسشویی فاب موجب از بین رفتن مو های زائد می شود

این مواد آهک را در آب نگه می دارند تا به لباس نچسبند. آبی که از شیرهای دانمارکی خارج می شود از نظر سختی کمی تغییر می کند یعنی میزان آهک آب و این به تنهایی می تواند به این معنی باشد که شما باید میزان مواد شوینده را تنظیم کنید. چسب های آهکی مختلفی وجود دارد.

همچنین ممکن است آن را در کمد آویزان کنید. پیراهنی که وقتی از لباس فروشی به خانه آوردی سفید گچی بود، اما بعد از شستن زیاد تقریباً خاکستری شد. اگر می خواهید از این سناریو اجتناب کنید، پودر لباسشویی فاب بهترین گزینه برای سفید نگه داشتن منسوجات سفید است.

فسفات ها: زمانی برای محیط زیست (محیط آب) مضر بودند، اما اکنون می توانید آنها را تمیز کنید.
مواد دیگر: کمپلکس‌های مولکولی بزرگ (مانند EDTA)، که در “وسط” جایی برای یون‌های ناخواسته دارند.
مواد سفید کننده
حذف برخی چیزها مانند شراب قرمز، چای و قهوه، حتی اگر هم مواد شوینده و هم آنزیم داشته باشید، دشوار است.

سفید نوری نیز به عنوان یک عامل سفید کننده استفاده می شود، اما امروزه به میزان محدود.

آنها با جذب نور UV، که آبی است، کار می کنند. این رنگ مکمل زرد است، که اغلب رنگی است که الیاف لباس زمانی که در معرض یکی از موادی قرار می گیرند که جدا نمی شوند، می گیرند. آبی به اضافه زرد در کنار هم درخشندگی سفیدی را ایجاد می کنند.

2/3 جمعیت دانمارک هنگام شستن لباس ها پودر لباسشویی را به شوینده مایع ترجیح می دهند. اما در واقع کدام یک موثرتر است و مزایا و معایب هر دو نوع شوینده چیست؟

پودر لباسشویی برای لباس های سفید بهترین است.

به همین دلیل است که مواد سفید کننده به مواد شوینده در نظر گرفته شده برای شستشوی سفید اضافه شده است. برخی از سفید کننده ها باید فعال شوند تا عمل کنند و برای این کار می توانید از ماده ای به نام TAED استفاده کنید.