پودر هسته خرما بکارید تا سیب قرمز بروید!

اکثر مردم فکر می کنند که فقط میوه خرما، مصرف خوراکی دارد و عده کمی هستند که جهت مصارف دارویی به استفاده از پودر هسته خرما نیز روی آورده اند. بدین ترتیب، آنها هسته خرما را با آسیاب به صورت پودر درآورده و در سالاد و یا نوشیدنی های دم کردنی، مورد استفاده قرار می دهند. مقالات بسیاری در سایت آراد برندینگ وجود دارد که می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.

خرما یک میوه منحصر به فرد می باشد که از گذشته های بسیار دور تا به کنون استفاده خوراکی و دارویی داشته است. این میوه فوق العاده و خوشمزه آنقدر قدمت دارد که حتی خداوند نیز در قرآن از آن یاد نموده است. با پیشرفت جوامع و رشد تکنولوژی، دستگاه های خورد کن بسیاری با نام آسیاب ساخته شده که قادر است هسته خرما را پودر نماید. همانطور که در مطلب فوق به آن اشاره شد، پودر هسته خرما جنبه دارویی فراوانی دارد همچنین در گلخانه ها نیز به عنوان کود مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه، دانشمندان با تحقیقات گسترده در زمینه میوه ها به این نتیجه رسیده اند که در واقع خوردن یک واحد از یک نوع میوه در طول شبانه روز برای بدن مفید و کافی می باشد. بر این اساس، یکی از میوه هایی که از قرون گذشته تا به حال مورد استفاده بوده، سیب قرمز می باشد. لازم به ذکر است که اکثر مردم، سیب را به عنوان یک میوه بهشتی و بی نظیر می شناسند و حتی در میان وعده های خود نیز از این میوه شگفت انگیز بهره می برند. این میوه به جهت زیبا ساختن جنین، لقب سیب قرمز جنین نیز گرفته است.