پیراهن مردانه زوپینی موجب لاغری می شود

پیراهن های مشکی نیز با تکه های رنگ های بنفش، شرابی، زرد و خاکستری بسیار سازگار خواهند بود. می‌توانید با شلوار جین و کفش‌های کتانی زیر پیراهن مشکی که در زندگی روزمره روی تی‌شرت سفید می‌پوشید، شیک و شیکی داشته باشید.

یک شلوار رنگ روشن برای پوشیدن در زیر مدل پیراهن مردانه زوپینی برش اسپرت نیز بسیار شیک به نظر می رسد.

مهم ترین قانون برای شیک بودن با پیراهن مردانه مشکی; برش برای بدن شما مناسب است، پارچه و سایر جزئیات با سایر قطعات مورد استفاده قرار می گیرد.

اسلیم فیت که اخیراً زیاد شنیده ایم به معنای برش باریک است. پیراهن های باریک پیراهن هایی هستند که کمر و بازوها را کاملا می پوشانند و روی پوشنده می نشینند.

پیراهن های باریک انتخاب مناسبی برای بدنسازی یا مردان لاغر خواهند بود. سن و فرم بدن هنگام انتخاب یک پیراهن باریک مهم است.

ترجیح دادن پیراهن مردانه باریک برای مغزی با سن بالا یا شکم مناسب نخواهد بود. این آقایان باید پیراهن هایی با تراش معمولی و مناسب سن انتخاب کنند.

تکه هایی که بیشتر با پیراهن های باریک سازگاری دارند، شلوار، ژاکت و ژاکت با برش های باریک هستند. برای ظرافت رسمی، می توانید پارچه را انتخاب کنید، اگر قرار است در محیطی راحت باشید، می توانید شلوار جین، کتان، شلوار چینی را انتخاب کنید.

زیر پیراهن باریک طرح دار یا تک رنگ، باید شلوارهایی با رنگ، پارچه و برش مناسب پوشیده شود. استفاده از بلیزر در رنگ های همسان روی پیراهن، ظرافت خوبی ایجاد می کند.

پیراهن های سفید، که معمولا با کت و شلوار پوشیده می شوند، در واقع می توانند به روش های مختلف ترکیب شوند. این قطعه که برای مردانی که ظرافت بی دردسر می خواهند بسیار کاربردی است، در صورتی که پارچه و برش مناسب ترجیح داده شود، می تواند در استایل اسپرت بسیار کاربردی باشد.