گردو با پوست چوبی که مهریه دختر 9 ساله عشایری شد

گردو از رایج ترین میوه های خشک موجود است. آنها سرشار از بسیاری از مواد مغذی از جمله پروتئین، کربوهیدرات، قند، فیبر و چربی های خوب هستند.

آنها ممکن است به عنوان آجیل واقعی واجد شرایط نباشند، اما این کارایی آنها را به هیچ وجه کاهش نمی دهد. این میوه های سبز رنگ (قهوه ای در صورت خشک شدن) فواید متعددی برای مراقبت از پوست دارند. آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند تا بهترین نتایج را با روشن کردن پوست داشته باشید.

این میوه خشک حاوی ویتامین های E و B5 است که به سلول های پوست کمک می کند تا روغن های طبیعی را دریافت کنند. به سفت شدن منافذ پوست و کاهش علائم متعدد پیری کمک می کند.

خوردن چند عدد گردو در روز حتی می‌تواند برنزه شدن و پف‌کردگی پوست را کاهش دهد و در نتیجه به شما کمک می‌کند بافت سالم‌تری داشته باشید.

گردو

سلامت مغز را بهبود می بخشد: این نقطه به شکل مغز انسان است که در خدمت عدالت است. تحقیقات نشان می دهد که خوردن گردو به کاهش التهاب سلول های مغز و افزایش انتقال سیگنال ها بین نورون ها کمک می کند. خوردن گردو همچنین با بهبود حافظه مرتبط است.
از سرطان محافظت می کند: گردو حاوی ترکیبات ضد توموری است که به ایجاد اثرات ضد سرطانی در بدن کمک می کند. مصرف روزانه گردو به طور قابل توجهی بیان بیش از 450 ژن در تومورها را تغییر داده است. در نتیجه از خطر ابتلا به سرطان جلوگیری می کند و شانس بقای سالم را از این بیماری افزایش می دهد.

جدا از مشوق های سلامتی که این میوه خشک ارائه می دهد، مزایای مراقبت از پوست بیشتری نیز وجود دارد که بسیاری از آنها نمی دانند. به عنوان مثال، گردو نسبت به سایر آجیل های معمولی از نظر آنتی اکسیدان غنی تر است. بنابراین آنها به حفظ علائم پیری برای مدت طولانی تری کمک می کنند و حتی به کاهش خطوط ریز و چین و چروک کمک می کنند.

برخی از مزایای مراقبت از پوست به ندرت شناخته شده توسط این غذای مغز عبارتند از:

دیگر پیر نمی‌شویم: چه کسی نمی‌خواهد زیبایی‌اش بی‌انتها به نظر برسد؟ گردو سرشار از آنتی اکسیدان ها و ویتامین های ضروری است. علاوه بر این، از پوست شما در برابر قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش و سایر عوامل استرس زای محیطی محافظت می کند.
گردو همچنین سرشار از ویتامین E است – ناجی پوست و مو. به تامین آبرسانی شدید پوست شما کمک می کند.